[Ter informatie] Juridische dienst van het RIZIV : Moet men de patiënten een document met betrekking tot de gegevensbescherming (GDPR) laten ondertekenen ?

 

We hebben de laatste weken meermaals de vraag gekregen of u in het kader van de RGPD-regelgeving een verwerkersovereenkomst met uw patiënt dient te ondertekenen.
 
We hebben de vraag gesteld aan de Juridische directie van het RIZIV.
 
In het kader van de volgende artikels:
-          Artikel 9, al.1-3 van de Regelgeving (EU) 2016/679 (GDPR) voor het verwerken van gegevens met betrekking tot de gezondheid
-          Artikel 53 van de wetgeving verplichte verzekering voor geneeskundige verzorging en uitkeringen gecoördineerd op 14 juli 1994
 
werd ons bevestigd dat u de verwerkersovereenkomst voor het Privacybeleid NIET dient te laten ondertekenen door uw patiënten.
 

Het officiële antwoord van de Juridische directie van het RIZIV : in het frans

 

Nos applications

Mobi33 : votre compagnon numérique mobile !

 

Dernières nouvelles

Soft33
La version 10.7.0 est disponible

10 juin 2024


COPYRIGHT © CORILUS SA

Rue Moulin Brabant, 2 - 5030 Gembloux
Tél : 067 88 27 33 - Email : contact@soft33.be